Marsien- це справжня екзотика на базі Porsche

Marsien- це справжня екзотика на базі Porsche

14.06.2023 Off By Garagepeppers

Сьогодні для вас спражня екзотика- фантастичний Marsien від компанії Marc Philipp Gemballa GmbH.

Фантастичний Marsien автомобіль збудований компаніїю Marc Philipp Gemballa GmbH на базі porsche 922 Turbo S був представлений Марком Філіпом Гембалла, сином Уве Гембалли (засновника тюнінгової компанії) у липні 2021 року.

Автомобіль Marsien був натхненний ралійною версією Porsche 959. У звичайному стані дорожній просвіт Marsien становить 12 сантиметрів, але його можна збільшити за допомогою гідравліки до 25 сантиметрів у режимі бездоріжжя. Шасі— це продукт, виготовлений на замовлення, спеціально розроблений для автомобіля KW Automotive. Він має подвійну поперечну підвіску спереду та багатоважільну підвіску ззаду. 

 

Marsien

Транспортний засіб названо на честь червоних піщаних пустель в Об’єднаних Арабських Еміратах, де Марсієн проходив випробування. Команді розробників ця місцевість нагадала поверхню планети Марс.

Marsien

Marsien оснащений 3,7-літровим оппозитним двигуном, запозічений з 911 Turbo S, який був модернізований до 551 кВт (750 к.с.) ще однією тюнінговою компаніїю з Німеччини Ruf Automobile.

Автомобиль розганяється до 100 км/год (62 милі/год) за 2,6 секунди, а його максимальна швидкість становить 335 км/год (208 миль/год).

Marsien

На представлених фото Оскара Бакке Marsien проходить випробування на льодовику Зельден на висоті близько 3250 метрів, де температура ртутного стовпа може опускатися до мінус 20 градусів.

ЦИТАТА

Стірлінг Мосс

“Якщо Бог хотів, щоб ми ходили пішки то навіщо він дав нам ноги, щоб тиснути на педалі?”

Sterling_Moss
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
INSTAGRAM